Vážený zákazníku,

Naše společnost J.H.S. art s.r.o., pod registrovanou obchodní značkou Špergl, pro Vás připravila unikátní výrobky z drahých a jiných kovů,
Tato firma datuje své počátky již od r. 1932, kdy byla založena panem Jindřichem Šperglem.
Ve firmě J.H.S. art s.r.o. vznikají exkluzivní umělecká díla z drahých kovu - stříbra ryzosti 925, zlata 18 a 24 karátu. Všechny výrobky jsou v malých limitovaných sériích. Profesionální ruční zpracování dodává modelům jedinečnost a originalitu. Tým profesionálů se skládá ze sochařů, designérů; modelářů a špičkových řemeslníků. Škála našich luxusních výrobků se stéle mění a doplňuje. Unikátně zhotovené předměty budou jistě zážitkem, jak pro sběratele, tak i pro náročného zákazníka.

Dále se naše firma zabývá restaurátorskou činností- kovových historických předmětů, pasířskými pracemi, povrchovými úpravami kovů jako stříbřením, zlacením a jinými kovy, opravami svítidel včetně šití stínidel. V oblasti restaurování kovových předmětů má náš tým spolupracovníků více jak 40tileté zkušenosti na domácím i zahraničním trhu.

Restaurátorskými pracemi jsme se podíleli na mnoha rekonstrukcích a přestavbách objektů např.: NÁRODNÍHO DIVADLA, OBECNÍHO DOMU, ČNB, PRAŽSKÉM HRADĚ a mnoho dalších. Například - zlacení a stříbření poháru pro fotbalového mistra ČR, zlacení řetězu k udělení stát. vyznamenání bílého lva, stříbření a zlacení pamětních medailí.

J.H.S. art s.r.o.
Květoslava Švecová, jednatelka společnosti